I łzy zmienią się w diamenty Rosemarie Claussen

ISBN:

Published: April 13th 2013

ebook


Description

I łzy zmienią się w diamenty  by  Rosemarie Claussen

I łzy zmienią się w diamenty by Rosemarie Claussen
April 13th 2013 | ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | | ISBN: | 10.20 Mb

CZY MOŻLIWE JEST UWOLNIENIE I UZDROWIENIE?W jaki sposób możemy uwolnić się od męczących nas wspomnień i koszmarów?Na przykładzie własnych przeżyć Rosemarie potrafi pokazać drogę z ciemności cierpienia do światła nowej jakości życia. UczuciaMoreCZY MOŻLIWE JEST UWOLNIENIE I UZDROWIENIE?W jaki sposób możemy uwolnić się od męczących nas wspomnień i koszmarów?Na przykładzie własnych przeżyć Rosemarie potrafi pokazać drogę z ciemności cierpienia do światła nowej jakości życia. Uczucia nienawiści i goryczy przemieniają się dzięki cudownemu Bożemu działaniu w niezwykłą wolność i niepojęte wewnętrzne uleczenie.Bóg pragnie znaleźć się także w Waszym życiu, wśród Waszych problemów, aby Wam pomóc.Pozwólcie, aby przeprowadził Was przez proces uzdrowienia i przemiany Waszych serc.Tilo ClaussenRosemarie Claussen urodziła się w 1934 roku.

Jej ojcem był niemiecki nazistowski generał.W czasie drugiej wojny światowej stała się jedną z milionów ofiar tej wielkiej pożogi, przez wiele lat cierpiała z powodu swych traumatycznych przeżyć. Dzięki cudownemu działaniu Boga została wewnętrznie uzdrowiona i uwolniona od goryczy i nienawiści.Wraz ze swym mężem Tilo prowadzi międzynarodową i międzywyznaniową służbę „Josuamission”(rok założenia 1976).Tilo i Rosemarie Claussen podróżują do wielu państw głosząc przesłanie o przebaczeniu i odbudowaniu zerwanych relacji.

Bóg działa przez nich uzdrawiając zarówno poszczególne osoby, jak również wspólnoty, budując „mosty” pomiędzy częściami ciała Chrystusa i narodami.Traumatyczne przeżycia takie jak wojna, prześladowanie, molestowanie, utrata, śmierć zostawiają piętno na naszym życiu i głębokie rany w naszych sercach. W konsekwencji nasza dusza jest niszczona przez gorycz, nienawiść, poczucie odrzucenia. Ma to wpływ na nasze relacje z innymi ludźmi i z Bogiem.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "I łzy zmienią się w diamenty":


xpages.pl

©2010-2015 | DMCA | Contact us