Technologie

Co warto wiedzieć o marce Gabocom?

  • 12 grudnia, 2022
  • 2 min read
Co warto wiedzieć o marce Gabocom?

Systemy mikrorurkowe są istotnym elementem przy tworzeniu światłowodów. Stanowią kompleksową podporę, umożliwiającą prawidłowe działanie sieci telekomunikacyjnej. Przygotowanie takiego systemu powinno być więc oparte na wysokiej klasy elementach, tworzonych przez sprawdzonych producentów. Gabocom z pewnością się do nich zalicza.

Gabocom to marka, która została doceniona w całej Europie. Elementy wykonane przez tego producenta stanowią podporę instalacji światłowodowych w wielu miejscowościach na Starym Kontynencie.

Gabocom – informacje, które warto poznać!

Firma powstała w 1956 roku w Niemczech. Zaczęła od tworzenia rur plastikowych (sprzedając je między innymi potentatowi z branży telekomunikacyjnej – marce Telekom). Przez lata pracownicy przedsiębiorstwa pogłębiali swoją wiedzę i poszerzali umiejętności, wdrażając na rynek kolejne innowacyjne rozwiązania, wykorzystywane dziś także w Polsce.

Dziś Gabocom tworzy systemy mikrorurowe w dolnobawarskim Niederwinkling. Zatrudnia łącznie prawie 300 wyspecjalizowanych pracowników, opracowujących nowoczesne systemy mikrorurkowe, nadające się do precyzyjnie określonego użycia. To przedstawiciele tego producenta opracowali w 2002 roku system speed@pipe® (czyli „rura w rurze”) – to kompatybilne rozwiązanie technologiczne, które ułatwia realizację różnych modeli sieci. Przekłada się na bezpieczeństwo, redukcję kosztów, jakoś utrzymania sieci oraz wszechstronność realizacji.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie firmy Gabocom?

Oferta Gabocom jest bardzo szeroka i daje duże możliwości we wdrożeniu wielu rozwiązań technologicznych. Dostępny system speed@pipe® można wykorzystywać między innymi jako część do kładzenia w ziemi czy w budynku. W ofercie produkcyjnej marki znajdują się także systemy rur dwudzielnych – czyli systemy ułatwiające efektywną naprawdę uszkodzonej linii kablowej bez strat dla operatora sieci, szybko, tanio i bez zagrożenia dla zdrowia pracowników – które pełnią rolę mechaniczną i pneumatyczną. Gabocom tworzy także zaawansowane technologicznie osprzęty do rur i kabli, w tym szeroką gamę akcesoriów do łączenia oraz uszczelniania rur kablowych, zabezpieczających użytkowników danego systemy przed gazami, wodą oraz cząstkami stałymi.

Jakość marki Gabocom potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie, a także tysiące aplikacji w sieciach operatorów infrastruktur kablowych. Warto więc szukać sprzedawców, którzy decydują się na współpracę z tą cenioną, niemiecką firmą.

Leave a Reply