Moda i Uroda

Do czego pasują celebrytki i czym kierować się przy ich wyborze?

  • 9 listopada, 2022
  • 3 min read
Do czego pasują celebrytki i czym kierować się przy ich wyborze?

Celebrytki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej. Ich wysoka popularność wynika najprawdopodobniej z tego, że dodają uroku niemal każdej stylizacji. Jeżeli jednak chcemy być w stu procentach zadowolone z konkretnego naszyjnika, musimy wybierać go z niezwykłą starannością. Warto więc zwrócić swoją uwagę między innymi na kształt zawieszki. 

Zwróć uwagę na ilość zawieszek oraz ich kształt 

Celebrytek można poszukiwać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Coraz więcej pań decyduje się na drugą opcję, bo jest ona zdecydowanie wygodniejsza. Zanim włożymy jakiś naszyjnik do swojego wirtualnego lub tradycyjnego koszyka, powinnyśmy zwrócić uwagę na jego wygląd. Celebrytkę należy obejrzeć dokładnie, zwracając uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Niektórym przedstawicielkom płci pięknej do gustu przypaść mogą wisiorki zdobione kilkoma różnymi zawieszkami. Inne panie postawią zaś na naszyjnik z jedną zawieszką. Popularnością cieszą się zarówno serduszka, jak i motywy zwierzęce czy roślinne. Wiele przedstawicielek płci pięknej decyduje się także na zawieszki z pierwszą literką swojego imienia. Wybierając naszyjnik należy bez wątpienia kierować się przede wszystkim swoimi własnymi preferencjami. Jeżeli jednak planujemy obdarować wisiorkiem bliską nam osobę, musimy brać pod uwagę jej upodobania.

Złoto, a może srebro?

Wybierając celebrytki należy zastanowić się także nad tym, czy bardziej interesuje nas złoto, czy też może srebro. Wybór będzie w dużej mierze zależny od tego, jaki kolor podoba nam się bardziej. Pamiętajmy o tym, że biżuteria może być w całości wykonana ze szlachetnego kruszca, jak również pozłacana czy posrebrzana. Pierwsza z wymienionych opcji jest zdecydowanie droższa i należy zdawać sobie z tego sprawę. Jeśli zależy nam na korzystnym stosunku ceny do jakości, przejrzyjmy kilkanaście różnych propozycji.

Do jakich stylizacji pasować będą celebrytki?

Wisiorki celebrytki będą pasowały do naprawdę wielu różnego rodzaju stylizacji. Można ozdobić nimi swoją szyję zarówno na co dzień, jak i od święta. Naszyjnik typu celebrytka dobrze będzie prezentował się w zestawieniu z eleganckimi, jak i z mniej formalnymi stylizacjami. Musimy jednak pamiętać o tym, aby nie łączyć ze sobą złotej oraz srebrnej biżuterii. Jeżeli zatem zakładamy naszyjnik w kolorze złotym, nie ozdabiajmy swoich uszu srebrnymi kolczykami. W przeciwnym bowiem razie, nasza stylizacja nie będzie prezentować się zbyt harmonijnie. Unikajmy także nadmiaru biżuterii. Zdecydowanie lepiej postawić na minimalizm.

Leave a Reply