Biznes i Finanse

Numerologia w prowadzeniu biznesu – czy warto stosować?

  • 22 listopada, 2022
  • 3 min read
Numerologia w prowadzeniu biznesu – czy warto stosować?

Liczby mogą pomóc lepiej prowadzić własny biznes poprzez podejmowanie trafniejszych decyzji zawodowych. Energia i wibracja numerów są mocno powiązane z tym, jak prosperuje Twoja firma. Korzystając z numerologicznych obliczeń, możesz przyczynić się do tego, by Twój biznes lepiej prosperował.

Numerologia (https://szkolanumerologii.pl/numerologia/) przekłada się na osiąganie sukcesu, w tym zawodowego. Wybierając nazwę dla firmy i datę założenia, ludzie rzadko kierują się tym, co na ten temat mówią liczby. Czasem zdarza się, że nic nie układa się po myśli, dochody są niewystarczające, a straty przewyższają zyski. Nie zawsze jest to kwestia nietrafionego pomysłu. W tym celu warto skorzystać z rady doświadczonego numerologa, który podpowie, co można zmienić i jak.

Numerologia w biznesie – energia liczb ma znaczenie

Należy zwrócić uwagę na to, że numerologia może stanowić wsparcie przy budowaniu nazwy, ale nie gwarantuje odniesienia sukcesu. Okazuje się jednak niezwykle pomocna. Najważniejsze jest zbadanie cyfry przyporządkowanej nazwie firmy, znajdującej się w dokumentach urzędowych, aktach notarialnych i rejestrowych. Kolejnym krokiem jest przypisanie odpowiednich cyfr literom, wchodzących w skład nazwy. Po ich zsumowaniu powstanie jedna liczba, która umożliwi ustalenie natury słów i relacji między nimi. Wzór na przypisywanie określonej cyfry dla alfabetu łacińskiego jest następujący:

A, Ą, J, S, Ś – cyfra 1

B, K, T – cyfra 2

C, Ć, L, Ł, U – cyfra 3

D, M, V – cyfra 4

E, Ę, N, Ń – cyfra 5

F, O, Ó, X – cyfra 6

G, P, Y – cyfra 7

H, Q, Z, Ż, Ź – cyfra 8

I, R – cyfra 9.

Na przykład, dla nazwy BEKO obliczenie jej wartości numerologicznej wygląda następująco:

2+5+2+6=15, 1+5=6

Sześć to liczba domu i opieki, która idealnie wpisuje się w produkcję sprzętu AGD. Jej wibracja, sprawia, że cieszy się dużym uznaniem swoich klientów.

Jak numerologia może pomóc w prowadzeniu biznesu?

Nazwa jest kluczowa, ale numerologia w biznesie odnosi się także do innych sfer przedsiębiorstwa. Możesz działać na podstawie dni, jakie dla biznesu wyznacza ta dziedzina, działać w cyklach od 1 do 9. Zwróć również uwagę na datę rejestracji działalności, a także domeny, na której znajduje się strona internetowa firmy. W analizie numerologicznej dotyczącej biznesu liczy się także godzina zarejestrowania przedsiębiorstwa. Jeżeli korzystasz z liczb, to czasem lepiej to zrobić dzień wcześniej lub później. Dzięki numerologii wszystkie działania można dobrze rozłożyć w czasie i szczegółowo zaplanować.

W pierwszym dniu wyznaczonego cyklu warto urządzić burzę mózgów, a w siódmym podsumować to, co do tej pory zostało wykonane. Planowanie działań powinno się pokrywać z harmonią wibracji numerologicznej. Firma powinna dobrze współpracować, dlatego wybierz dzień na pracę zespołu i działania networkingowe. Sprawdź, kiedy należy poświęcić czas na rozwiązywanie problemów i korzystaj z energii, kiedy klienci są gotowi i otwarci na nowe propozycje. Na pracę papierkową przeznacz spokojne okresy – sprzyja temu drugi dzień w cyklu biznesowym, natomiast audyty ustawiaj na 4 dzień, kiedy istnieje najmniejsza szansa na popełnienie błędów.

Numerologia nazwy firmy może potwierdzać istnienie harmonijnej natury w tworzonych przez nas nazwach i jest dodatkowym wsparciem, jednak nie można zapominać, iż nie zastąpi to podjęcia odpowiednich działań.

Leave a Reply