Dom i Ogród

Przyjęcie rodzinne w namiocie imprezowym

  • 29 czerwca, 2022
  • 2 min read
Przyjęcie rodzinne w namiocie imprezowym

Lato jest porą roku obfitującą w pogodne i ciepłe dni. Nic dziwnego zatem, że pragniemy wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne i spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Nie inaczej jest również w przypadku przyjęć – na przykład rodzinnych!

Namiot imprezowy – sekret udanego przyjęcia plenerowego

Piękna pogoda sprzyja wspólnym spotkaniom rodzinnym. Warto jednak pamiętać o tym, że w naszej strefie klimatycznej czasami nie da się przewidzieć pogody z pewnym wyprzedzeniem. Dlatego, jeśli organizujemy przyjęcie rodzinne np. z jakiejś zbliżającej się ku temu okazji – świetnym rozwiązaniem będzie namiot imprezowy.

Obiekt ten pomieści wszystkich naszych gości, stół pełen jedzenia, wygodne siedziska, a także wszelkie niezbędne dodatki. O czym warto pamiętać urządzając przyjęcie?

Organizujemy przyjęcie w namiocie imprezowym

Zbliża się termin przyjęcia? To świetnie! Nawet jeśli nie masz jeszcze namiotu imprezowego, możesz go zamówić. Jeśli potrzebujesz obiektu, który będzie niezawodny, wybierz namiot imprezowy z DAS COMPANY. Po zamówieniu, gotowy namiot uzyskasz już nawet w dwa dni, ponieważ wysyłka realizowana jest nawet w 24 h, zaś samo rozłożenie potrwa kilka godzin.

W międzyczasie:

  • zorganizuj stoły i wygodne siedziska,
  • zakup oświetlenie,
  • zaplanuj dekorację wnętrza namiotu,
  • pomyśl nad obrusami i dekoracjami.

Zanim namiot imprezowy zostanie już ustawiony, warto rozważyć także kwestię dodatkowej podłogi. Możesz ją nawet wypożyczyć, jeśli nie planujesz użytkować jej zbyt często. Warto jednak zakupić własną podłogę, która stanowi świetną izolację. Dzięki temu nawet jesienią i zimą będziesz mógł urządzać przyjęcia w swoim namiocie (oczywiście po zaopatrzeniu się w dodatkowe urządzenia grzewcze).

O czym jeszcze warto pamiętać? Jeszcze przed przyjęciem zrób próbę generalną oświetlenia. Nawet jeśli przyjęcie planowane jest na dzień i zamierzasz korzystać ze światła naturalnego – jeśli będzie dobra zabawa, przyjęcie może się przeciągnąć. Zatroszcz się zatem o to, aby Twoi goście mogli czuć się w namiocie komfortowo.

Leave a Reply