Dom i Ogród

Rozwiązania oświetleniowe do domów, mieszkań i lokali użytkowych

  • 27 stycznia, 2022
  • 3 min read
Rozwiązania oświetleniowe do domów, mieszkań i lokali użytkowych

Efektowne światła w domach i mieszkaniach pełnią bardzo ważną rolę. Tworzą one cudowny klimat, przytulną atmosferę i doświetlają wszystkie zakamarki, biurka, miejsca pracy. Z tego powodu tak ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości światła, które będą energooszczędne. Na szczególną uwagę zasługuje firma Ledvance, która jest pionierem jeśli chodzi o dostarczanie zintegrowanych rozwiązań oświetleniowych na świecie. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że własnością tej firmy są następujące marki: OSRAM oraz SYLVANIA. Z pomocą takiego oświetlenia, każdy może dobrać jego rodzaj i moc do danego obiektu mieszkalnego.

Energooszczędne źródła światła w nowoczesnych domach i mieszkaniach

Producent Ledvance oferuje efektowne i energooszczędne źródła światła i ledowe oprawy oświetleniowe. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne źródła światła z segmentu Smart Home. Ciekawą propozycję stanowią także źródła w nowoczesnych oprawach oświetleniowych. Wyżej wymienione systemy, oferowane są przede wszystkim odbiorcom profesjonalnym. Korzystają z nich instalatorzy, architekci wnętrz jak i również developerzy. Wśród różnych rodzajów produktów można wymienić: naświetlacze LED, oprawy szczelne LED jak i również efektowne panele oświetleniowe. Wysokojakościowe modele przeznaczone są między innymi do montażu podtynkowego. Renomowany producent Ledvance oferuje oprawy szczelne w kolorze bieli oraz czerni. Uniwersalna kolorystyka może być doskonałym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz. Wysokojakościowe systemy świetlne różną barwą światła, mocą oraz kolorem obudowy.

Systemy oświetleniowe, które gwarantują równomierne rozproszenie światła

Coraz więcej firm i przedsiębiorców, chcąc zaoszczędzić na energii elektrycznej, zamienia ją w oświetlenie ledowe. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, dla których ważne są oszczędności i doskonała jakość oświetleniowa. Warto dodać, że producent Ledvance posiada w ofercie systemy oświetleniowe, które gwarantują równomierne rozproszenie światła, w każdym kierunku. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że w porównaniu z klasycznymi oprawami świetlówkowymi, dają one oszczędność na poziomie aż 50%. Renomowany producent Ledvance stawia na jakość, profesjonalizm oraz łatwy montaż. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że instalacja elektryczna tych systemów, może odbywać się bez użycia profesjonalnych narzędzi. Za pomocą wtyków, każdy może bez trudu zamocować oprawy szczelne LED. W obecnych trendach aranżacyjnych, doskonałą propozycję stanowią panele LED, które mają zastosowanie w biurach, ciągach komunikacyjnych i restauracjach.

Leave a Reply