Pozostałe

TaniePremium – dlaczego warto korzystać?

  • 5 maja, 2022
  • 2 min read

Konto Netflix to świetna rozrywka dla całych rodzin. Ze względu na swoją cenę w Polsce, bardzo często jest współdzielone. A co jeśli nie masz z kim współdzielić konta Netflix? Nie martw się, sklep TaniePremium przygotował dla Ciebie bardzo korzystną ofertę.

NETFLISK30 na TaniePremium

Produkt Netfliks30, który znajdziesz w ofercie sklepu TaniePremium to współdzielone konto Netflix Premium. Jeżeli nie masz z kim podzielić rachunku, to warto rozważyć tę propozycję. Zyskasz jakość 4K, w przeciwieństwie do wersji podstawowej – ta ogranicza jakość do jedynie 480p. Pakiet Netfliks30 jest ważny przez okres 30 dni. Właśnie na tyle otrzymasz swój profil na koncie współdzielonym Netflix. To cały miesiąc rozrywki, a jeżeli platforma Ci się spodoba, to możesz przedłużyć pakiet o kolejne 30 dni lub skorzystać z większego. Sklep TaniePremium posiada w ofercie również pakiety Netfliks60 i Netfliks360. To odpowiednio 2 miesiąc i cały rok oglądania. Ponadto na każdy zakupiony na stronie pakiet, otrzymasz gwarancję na pełny okres jego ważności.

Czy warto zaufać TaniePremium?

Sklep TaniePremium istnieje od 2017 roku i przez ten czas zdobył grono zaufanych klientów. Wpłynęły na to przystępne ceny, obsługa jak i zadowolenie odbiorców. Sklep stale się rozwija i dodaje do oferty nowe produkty. Reklamacje, jeśli się pojawią, to są rozpatrywane w błyskawicznym tempie. Dodatkowo na stronie znajdziesz również bloga, z którego dowiesz się o nadchodzących nowościach, polecanych tytułach i promocjach.

Czy Netflix to jedyna rozrywka na TaniePremium?

Na szczęście nie. Poza kontem Netflix Premium znajdziesz tam także muzyczne serwisy streamingowe, tańszy dostęp do gier na konsole i telewizję internetową. Sklep z kontami premium to miejsce, w którym oszczędzisz na rozrywce i zabijesz nudę. Warto wziąć pod uwagę fakt, że za sporą część usług oferowanych przez sklep, trzeba wyłożyć sporo gotówki. Na kontach współdzielonych jest to tańsze, ponieważ cena rozbija się pomiędzy kilku użytkowników. Nie ma to jednak wpływu na komfort, ponieważ konto Netflix Premium może jednocześnie oglądać 4 użytkowników.

Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca, w którym znajdziesz wysoką jakość oferowanych usług premium, to TaniePremium jest dla Ciebie. Wejdź do świata rozrywki w niskich cenach.

Leave a Reply